RSS

Parafia Mościce Tarnów

bezimienny71


Temat: Polecam
" />Chciałam założyć temat w którym moglibyśmy umieszczać ciekawe informacje dotyczące dobrego spędzenia czasu..aktualne.. Zapraszam do umieszczania godnych poleceń kursów, organizowanych spotkań, festynów..

Może ja zacznę...

Na stronie Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Tarnowskiej mamy ciekawe propozycje...
Otóż:

"> 13 października planowane jest rozpoczęcie zajęć kolejnej edycji dwuletniego Studium Rodziny na Wydziale Teologicznym PAT w Tarnowie. Przypominamy, że celem Studium jest przygotowanie osób do pracy w Katolickich Poradniach Rodzinnych jako Doradców Życia Rodzinnego. Informacje na temat Studium i zapisy w Wydziale Duszpasterstwa Rodzin.

">5. Kolejna edycja „Wieczorów dla zakochanych” rozpocznie się w dniu 19 października w Ośrodku Duszpasterstwa Akademickiego „Tratwa”. Jest to sprawdzona forma przygotowania młodych ludzi do godnego przyjęcia sakramentu małżeństwa. Informacja i zapisy pod numerem telefonu (014) 631-73-90

Tutaj sprostuje bo informacje są nieaktualne. Wieczory dla Zakochanych zaczynają się już 19 października o godz. ok 19(po mszy) w parafii Mościce. Prowadzi Ks. Artur Ważny. Zapisy w Kurii w "wydziale" Młodzieży.
Przepraszam znowu za sprostowanie.
Mam zamiar się wybrać zachęcam :)
Źródło: forum.diecezja.tarnow.pl/viewtopic.php?t=117Temat: 70 LAT PARAFII TARNÓW - MOŚĆICE
" />Film zrealizowano na pamiątkę Jubileuszu 70 lecia powstania Parafii NMP Królowej Polski w Tarnowie - Mościcach. Fragment tego filmu dostępny jest pod adresem:
http://www.youtube.com/watch?v=AcdUbDOo ... re=channel

Cały film można nabyć przy parafii w Tarnowie - Mościcach
Źródło: forum.diecezja.tarnow.pl/viewtopic.php?t=806


Temat: poszukiwanie
" />Z tego co pamietam to jeszcze w 1997 r.był w parafii Tarnów-Mościce.Gdzies zaraz potem wyjechał doUSA i też już nic o ks.Mariuszu nie słyszałam.
Źródło: forum.diecezja.tarnow.pl/viewtopic.php?t=1472